Konferencia sa bude konať prvýkrát online, kvôli prebiehajúcej pandémii COVID-19. Konferencia potrvá 3 dni – od 13. do 15. októbra. Jednotlivé prednášky boli naplánované tak, aby sa používatelia mohli na udalosti zúčastniť, bez ohľadu na miesto na svete kde sa nachádzajú. Stretnutie sa začína o 13:00 EDT, čo znamená, že v Čechách a na Slovensku ho budeme môcť sledovať od 19:00 SEČ. Nasledujúce dva dni budeme môcť sledovať program už od 12:00 nášho času.

Program obsahuje prípadové štúdie, živé ukážky a relácie, ako aj prednášky o priemysle a vývoji produktov GE Digital. Spoločnosť GE Digital vytvorila pre svojich zákazníkov špeciálne virtuálne cesty, aby mohli nájsť také témy, ktoré ich zaujímajú. Svoje si nájdu: výrobcovia energie, elektrické a telekomunikačné spoločnosti, letectvo, spracovatelia ropy a plynu. Samozrejmosťou sú prednášky aj pre zástupcov automobilového priemyslu, výrobcov rýchloobrátkových tovarov a spracovateľov odpadových vôd.

Účasť na virtuálnej konferencii je bezplatná. Musíte sa iba zaregistrovať. Registračný odkaz nájdete tu: https://pheedloop.com/register/gedigitaluser/attendee/

Odkaz na celú agendu tu: https://pheedloop.com/gedigitaluser/site/schedule/

Slogan konferencie je: Čas pre priemyselných superhrdinov! … A aká je tvoja supersila? 🙂